NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!
Przypomnij hasło
 • Mamy tutaj wszystko
  Masz problem z przywróceniem Hasła ? napisz email do nas kontakt@exsite24.org


  Najlepszy Hosting w sieci

  MechWarrior 5: Mercenaries - JumpShip Edition (2019) v1.1.335 + 5 DLCs/Bonuses Repack by FitGirl

  Gra osadzona jest w uniwersum marki BattleTech. Akcja rozpoczyna się w 3015 roku i przenosi nas w odległe rejony skolonizowanej części galaktyki, znane jako Inner Sphere. Dawniej terytorium tym rządziła Gwiezdna Liga, ale wewnętrzne spory doprowadziły ostatecznie do jej rozwiązania i powstania pięciu rywalizujących nacji, zarządzanych przez tzw. Wielkie Domy. Następne kilkaset lat spędziły one na nieustających walkach o planety i zasoby.
  Więcej
  The Riftbreaker (2021) v1.34675 + DLC GOG / Polska Wersja Jezykowa

  Wciel się w rolę kapitan Ashley S. Novak – jedną z Riftbreakerów – elitarnych żołnierzy, łączących w sobie cechy naukowca i komandosa. Wyposażona w Mecha-zbroję, Ashley przekracza portal prowadzący na planetę Galatea 37 w odległych krańcach Drogi Mlecznej.

  Ostatnio edytował wiktor32 - 23-01-2023, 16:33
  Powód: Nowa wersja
  Więcej
  Stronghold: Warlords Special Edition (2021) v1.11.24193 + DLC GOG / Polska Wersja Jezykowa

  Po raz pierwszy w historii serii, Twierdza: Władcy wojny pozwala graczom rekrutować, ulepszać i dowodzić władcami SI na polu bitwy. Każdy władca zwiększa Twą waleczność dzięki swoim unikalnym zaletom, charakterowi i ulepszalnym zdolnościom. Wykorzystaj ich w swoim przemyśle, umocnij granice, twórz nowe bronie albo przeprowadź wspólny atak! Każda misja kampanii, potyczka lub gra multiplayer oznacza pewną liczbę władców, którymi możesz dowodzić, wprowadzając nowy rodzaj rozgrywki w Twierdzy.
  Więcej
  Bright Memory: Infinite - Ultimate Edition (2021) BuildID 10325320 + 9 DLCs + Bonus Content Repack by FitGirl

  Akcja gry Bright Memory: Infinite toczy się w 2036 roku. Kiedy na całym świecie zaczęto obserwować dziwne zjawiska pojawiające się na niebie, ich zbadaniem zajęło się kilku członków organizacji SRO (Super Nature Research Organization). Sprawa jest jednak bardziej skomplikowana, niż mogłoby się wydawać na początku, gdyż stawką jest przetrwanie zarówno naszego świata, jak i tajemniczej, „bliźniaczej” rzeczywistości.
  Więcej
  Sonic Frontiers (2022) YuZu PC Emulator DODI Repack / Polska Wersja Jezykowa

  W najnowszej obłędnie szybkiej przygodzie Sonica spotkają się… różne światy. Walcz z hordami potężnych wrogów, poznając zadziwiający świat pełen akcji, przygód i tajemnic. Wbiegnij na nowe wyżyny i poczuj dreszcz szybkiej gry platformowej z otwartymi poziomami, pędząc przez pięć wielkich wysp Starfall Islands. Skocz w wir przygody, opanuj moc Starożytnych i spróbuj powstrzymać nowych, tajemniczych wrogów. Odkryj nowy etap ewolucji gier z serii Sonic!

  Ostatnio edytował wiktor32 - 16-01-2023, 09:48
  Powód: Reupload
  Więcej
  Might & Magic Heroes VI: Complete Edition (2013) PROPHET / polska wersja językowa

  Might & Magic Heroes VI: Complete Edition (2013) PROPHET / polska wersja językowa

  Gatunek: Strategiczne, fantasy, turowe, Might & Magic, multiplayer

  Opis:

  Might & Magic: Heroes VI to szósta część popularnej serii turowych strategii fantasy. Tym razem za grę odpowiada studio Black Hole Games, które stworzyło grę Warhammer: Mark of Chaos. Akcja Might & Magic: Heroes VI rozpoczyna się 400 lat przed wydarzeniami znanymi z piątej części i rzuca nas w środek konfliktu między aniołami a demonami.
  Więcej
  ONE PIECE ODYSSEY: Deluxe Edition (2023) + 6 DLCs Repack by FitGirl / Polska Wersja Jezykowa

  One Piece Odyssey to kolejna gra oparta na mandze i anime One Piece stworzonych przez Eiichiro Odę. Za produkcję ponownie odpowiada firma Bandai Namco, które jednak tym razem postawiło na zupełnie odmienny projekt niż wcześniejsze gry na licencji One Piece. W prace zaangażowano też studio ILCA, które pomagało przy odsłonach takich serii, jak NieR, Pokemon oraz Dragon Quest.
  Więcej