NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!
Przypomnij hasło
 • Mamy tutaj wszystko
  Najlepszy Hosting w sieci
  TuneIn Radio Pro 30.1 [.APK][Android]

  TuneIn Radio to aplikacja pozwalająca na dostęp do dziesiątek tysięcy stacji radiowych z całego świata. Program działa na zasadzie odtwarzania strumieniowego, czyli pobiera dane za pośrednictwem łącza internetowego. Przez to niewymagane są słuchawki ani obsługa radia w urządzeniu, ale warto mieć do dyspozycji stabilne łącze.
  Remote Control for All TV v8.3 [.APK][Android] [Premium version]

  Remote Control For All TV is the smart app to control all the functionality of your smart TV. Using the TV remote control app, you can access your TV via wifi connection. This app provides all the functionalities that your physical remote provides and other advanced functions as well. This is the best remote control app that supports almost all the TV brands and models that exist around the world.

  Ostatnio edytował fperson - 24-09-2022, 10:07
  Powód: nowa wersja
  Librera PRO 8.6.53 [.APK][Android]

  PRO Librera Reader jest łatwy w obsłudze i wysoce konfigurowalna aplikacja do czytania obsługująca najpopularniejsze formaty dokumentów, w tym: PDF, EPUB, EPUB3, MOBI, DjVu, FB2, FB2.zip, TXT, RTF, AZW, AZW3, CBR, CBZ, HTML, XPS, MHT i inne.
  Dzięki prostemu, a zarazem potężnemu interfejsowi, program Librera Reader sprawia, że dokument odczytuje prawdziwą przyjemność. Librera posiada nawet unikalny automatyczny przewijanie, tryb bez użycia rąk.

  Ostatnio edytował fperson - 23-09-2022, 10:40
  Powód: nowa wersja
  Boom: Bass Booster & Equalizer 2.7.3 [.APK][Android] [Premium version]

  Boom to potężny odtwarzacz muzyczny z magicznym dźwiękiem przestrzennym 3D, mocnym basem i zaawansowanym korektorem. Boom wykorzystuje opatentowaną technologię dźwięku 3D, aby zapewnić najbardziej realistyczne i wciągające wrażenia muzyczne na KAŻDYM zestawie słuchawkowym! Wydobywa sygnały przestrzenne z muzyki, aby renderować je w trójwymiarowej wyrazistości, zapewniając niezwykle intensywne wrażenia słuchowe.
  jetAudio HD Music Player Plus 11.1.2 [.APK][Android]

  jetAudio HD Music Player Plus 11.1.2
  PLUS version / All Sound Effects Unlocked

  Odtwarzacz muzyczny o wysokiej rozdzielczości dla telefonów z systemem Android. jetAudio HD Music Player Plus jest jednym z najpotężniejszych odtwarzaczy muzycznych aktualnie przeglądanych na stronach takich jak CNET. Nie tylko może obsłużyć większość typów plików, ale zaawansowana platforma do edycji i korekty zapewnia użytkownikowi szereg opcji, gdy trzeba wprowadzić korekty.
  Adguard Premium 3.6.51 Final [.APK][Android]

  Adguard to aplikacja, która ochrania użytkowania systemu Android przed szkodliwymi stronami, a także pozwala na zaoszczędzenie transferu z pakietu komórkowego poprzez usuwanie reklam zawartych na stronach. Program swoim działaniem może przypominać popularnego Adblocka Plus, jest to przeniesienie na platformę mobilną funkcji dostępnej do desktopowych przeglądarek w formie dodatku.

  Ostatnio edytował fperson - 28-08-2022, 09:20
  Powód: nowa wersja