NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!
Przypomnij hasło
 • Mamy tutaj wszystko
  Najlepszy Hosting w sieci
  Luminar Neo 1.4.0 (10345) (x64) Multilingual + PORTABLE

  Luminar Neo to zupełnie nowy pakiet kreatywnego edytora obrazów od Skylum, który jest szybszy, inteligentniejszy i potężniejszy niż Luminar AI. Aplikacja zapewnia możliwość budowania szczegółowych obrazów dzięki zaawansowanemu przepływowi pracy opartemu na warstwach i elastycznym narzędziom.

  Ostatnio edytował fperson - 24-09-2022, 23:10
  Powód: nowa wersja
  Więcej
  4K Video Downloader 4.21.5.5010 (x86/x64) MULTi-PL [REPACK]

  4K Video Downloader to jedno z najlepszych narzędzi służących do pobierania klipów z serwisów YouTube, Vimeo, SoundCloud, Flickr, Facebook oraz DailyMotion. Z jego pomocą zapiszemy na lokalnym dysku ulubione klipy w postaci plików o wybranym formacie i jakości.

  Ostatnio edytował fperson - 24-09-2022, 18:52
  Powód: nowa wersja
  Więcej
  HyperSnap 8.24.01 (x86/x64)

  HyperSnap - program do wykonywania "zrzutów" ekranu na dysk komputera. Potrafi przechwycić część ekranu, aktywne okno czy cały ekran, zarówno podczas gier komputerowych, jak i zwykłej pracy oraz w czasie oglądania filmu. HyperSnap znajdzie szerokie zastosowanie podczas tworzenia poradników, tutoriali, przewodników, prezentacji itp.
  Więcej
  Goversoft Privazer 4.0.53 MULTi-PL

  PrivaZer to program, dbający o bezpieczeństwo i prywatność użytkownika. Aplikacja usuwa wszelkie ślady jakie tworzą się i zostają w komputerze w trakcie surfowania po Internecie, a także dokładnie oczyszcza dysk twardy z nieużywanych i niepotrzebnych danych.
  Więcej
  Ashampoo Snap 14.0.6 (x64)

  Aplikacja do zrzutów ekranu, nagrywania i edycji! Dzięki Ashampoo Snap 14, przechwytywanie ekranu w formie zrzutu lub wideo jest niemal jak magia! Wszystko, co widzisz na ekranie jest z łatwością przechwytywane, dzięki wielu przydatnym i skutecznym funkcjom.
  Więcej
  Yamicsoft Windows 10 Manager 3.7.0 (x86/x64) MULTi-PL

  Windows 10 Manager jest narzędziem optymalizującym najnowszy system operacyjny Microsoftu. Umożliwia naprawę rejestru, usuwanie błędów systemowych i wiele innych. Interfejs programu jest bardzo czytelny, został podzielony na kilka kategorii, z poziomu których otrzymujemy dostęp do odmiennych funkcji.

  Ostatnio edytował fperson - 23-09-2022, 07:32
  Powód: nowa wersja
  Więcej