NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!
Przypomnij hasło
 • Mamy tutaj wszystko
  Masz problem z przywróceniem Hasła ? napisz email do nas kontakt@exsite24.org


  Najlepszy Hosting w sieci

  Topaz Photo AI 1.1.9 (x64)

  Topaz Photo AI, który zamyka wcześniejsze dokonania firmy w jednej wygodnej aplikacji, która wykorzystuje sztuczną inteligencję do powiększania, odszumiania i wyostrzania zdjęć. Aplikacja Topaz AI może działać jako osobny program oraz jako wtyczka do popularnych programów: Adobe Lightroom Classic, Adobe Photoshop i Capture One.

  Ostatnio edytował fperson - Wczoraj, 22:16
  Powód: nowa wersja
  Więcej
  Emurasoft EmEditor Professional 22.2.0 [REPACK]

  EmEditor Professional to zaawansowany edytor tekstowy, którego funkcję powinny zainteresować nie tylko osoby szukające alternatywy dla Worda, ale również programistów, web developerów i nie tylko. Wszystko za sprawą swojej bogatej funkcjonalności i lekkości.

  Ostatnio edytował fperson - Wczoraj, 20:57
  Powód: nowa wersja
  Więcej
  Luminar Neo 1.6.3 (10931) (x64)

  Luminar Neo to zupełnie nowy pakiet kreatywnego edytora obrazów od Skylum, który jest szybszy, inteligentniejszy i potężniejszy niż Luminar AI. Aplikacja zapewnia możliwość budowania szczegółowych obrazów dzięki zaawansowanemu przepływowi pracy opartemu na warstwach i elastycznym narzędziom.

  Ostatnio edytował fperson - Wczoraj, 11:32
  Powód: nowa wersja
  Więcej
  Mirillis Action! 4.31.0 MULTi-PL [REPACK]

  Wersja instalacyjna i portable w jednym instalatorze.

  Mirillis Action! pozwala nagrywać i streamować wszystko to co widzisz i słyszysz na swoim komputerze, w tym gry, pulpit, aplikacje, muzykę oraz filmy z każdej strony internetowej.

  Ostatnio edytował fperson - Wczoraj, 11:14
  Powód: nowa wersja
  Więcej
  Topaz Gigapixel AI 6.3.3 (x64) [REPACK]

  Topaz Gigapixel AI to program do skalowania zdjęć, który umożliwia wyostrzenie zdjęcia oraz redukcje szumów. Dzięki niezwykłej precyzji, Gigapixel AI jest używany przez wszystkich, od wiodących fotografów, po twórców gier wideo i duże studia filmowe.

  Ostatnio edytował fperson - 26-01-2023, 22:11
  Powód: nowa wersja
  Więcej
  Topaz Video AI 3.1.1 (x64) [REPACK]

  Topaz Video AI pozwala korzystać z naszej najnowszej sztucznej inteligencji do skalowania, usuwania szumów i wyostrzania filmów. W skrócie polepszania jakości filmów (plików wideo)

  Ostatnio edytował fperson - 26-01-2023, 20:20
  Powód: nowa wersja
  Więcej
  Master PDF Editor 5.9.35 MULTi-PL

  Master PDF Editor to proste w obsłudze i wieloplatformowe narzędzie do tworzenia oraz edycji dokumentów w formacie PDF i XPS, będące ciekawą alternatywą dla oprogramowania Adobe Acrobat.

  Ostatnio edytował fperson - 26-01-2023, 18:07
  Powód: nowa wersja
  Więcej
  PowerISO 8.4 (x86/x64) MULTI-PL + Retail

  PowerISO to narzędzie przeznaczone do wykonywania szeregu operacji (tworzenie, szyfrowanie, edycja, wypakowywanie, kompresowanie i konwertowanie) na obrazach płyt CD/DVD/BD. Program obsługuje 20 najpopularniejszych formatów plików, wśród których znajdują się obrazy ISO, BIN, NRG, CDI, DAA, MDF, IMG itp., w tym również pliki wirtualnych dysków tworzonych przez programy Virtual PC (VHD), VMWare (VMDK) i VirtualBox (VDI). Dużą zaletą aplikacji jest umiejętność konwersji niemal każdego formatu plików do obrazu ISO, BIN lub DAA (zaawansowane opcje).

  Ostatnio edytował fperson - 26-01-2023, 11:49
  Powód: nowa wersja
  Więcej
  ImageRanger Pro Edition 1.9.0.1839 (x64)

  Z łatwością zarządzaj tysiącami zdjęć dzięki nowemu oprogramowaniu ImageRanger. Koniec z wklejaniem kopii, twoje zdjęcia są automatycznie sortowane do odpowiednich folderów. Pracuj jednocześnie na wielu obrazach, dostosuj jasność, ostrość i kontrast. ImageRanger zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby uporządkować swoje zdjęcia w świetną kolekcję.

  Ostatnio edytował fperson - 26-01-2023, 10:25
  Powód: nowa wersja
  Więcej
  Luminar AI 1.5.5 (10909) (x64)

  Pierwszy edytor obrazów w pełni oparty na sztucznej inteligencji. Dzięki Luminar AI tworzenie zdjęć staje się przyjemne i zaskakująco łatwe. Dodaj realistyczne efekty atmosferyczne z głębią 3D - mgła, zamglenie, para, mżawka - dzięki Atmosphere AI. Stwórz magiczny nastrój bez masek i warstw.
  Więcej